Концерт гурту Gamardah Fungus

Концерт гурту Gamardah Fungus

24 листопада 2018, 20:00

Music Space MK (вул. Богдана Хмельницкого, 57б)

facebook

Вартість

200 грн

Містичний дует Gamardah Fungus з Дніпра повертається до Києва з презентацією нового альбому! «Crossing The Wasteland» був виданий в Англії і присвячений подорожі музикантів по Індійській пустелі Тар.

Gamardah Fungus – загадковий і в чомусь навіть містичний гурт, який заснували саунд-дизайнер Ігор Ялівець і гітарист Сергій Ягода майже 10 років тому. Шляхом магічних експериментів з гітарами та модульними синтезаторами, з саморобними механізмами і рідкісними звуковими об’єктами, музиканти створюють неповторну атмосферу, за допомогою якої занурюють слухачів у казковий світ музики в жанрах ambient, dark jazz і електроакустика.

Альбоми дуету виступають в Англії, Австралії, Швеції, Франції і Німеччині. Також гурт об’їздив всю нашу країну, брав участь у багатьох фестивалях, таких, як Джаз Коктебель, Nextsound, Конструкція, Art Meetings та ін. Але не зважаючи на свою зайнятість і затребуваність Gamardah Fungus завжди намагаються залишатися в тіні і бути музикантами, для яких експерименти зі звуком – найважливіше.

Також у якості спеціального гостя на концерті виступить друг гурту, музткант Ghost Cities з Києва. На концерті музикант представить нову програму, яка стане основою його майбутнього альбому.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх