Концерт «Фантазери: Sasha Very та Superelite»

Концерт «Фантазери: Sasha Very та Superelite»

03 липня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на першу подію в межах музичної програми від аудіо-візуального фестивалю «Фантазери», яка триватиме впродовж липня.

Захід розпочнеться з невеликої вступної лекції співкуратора програми Андрія Савіних «Ambienсе. Зародження та розвиток». Після цього відбудуться живі виступи електронних музикантів Sasha Very та Superelite.

Місце проведення — 4-й поверх, експозиція виставки «Заборонене зображення».

Sasha Very — музикант, діджей, еко-активіст і творець організації The Ecoverts, яка займається утилізацією сміття після великих музичних подіях таких, наприклад, як Схема.

Superelite — це трансформація техно проекту Андрія Савіних «31337», не заангажована музичним стилем.

Програма «Фантазери» покликана ширше проілюструвати зародження історії та розвитку такого напрямку електронної музики як аmbient, а також познайомити слухачів з аудіовізуальним доробком фестивалю «Фантазери».

«Фантазери» — це міжнародний фестиваль сучасного мистецтва та електронної музики. Його було засновано в червні 2017 року як фестиваль та художню резиденцію на Драгобраті, заповідній зоні і найбільшому високогірному гірськолижному курорті Українських Карпат. Мета фестивалю — втілення процесу децентралізації культури в Україні, сприяння розвитку сучаного українського мистецтва та електронної музики, а також захист еко-системи Карпат.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх