Концерт Ентоні Колмана «Алло, на хвилі 477!»

Концерт Ентоні Колмана «Алло, на хвилі 477!»

27 жовтня 2018, 16:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

80 грн

Мюзикл «Алло на хвилі 477!» – перше джаз-ревю в Україні, було презентовано 9 січня 1929 року театром «Березіль» у Харкові. На виставці «Курбас: Нові світи» представлено партитуру «Алло на хвилі 477!» композитора Юлія Мейтуса, яка дає можливість відтворити музику до першого українського мюзиклу.

На концерті Ентоні Коулман та симфонічний оркестр (Харків) зіграють «Алло на хвилі 477!». Виступу передуватиме промова Мейгіл Фавлер, дослідниці українського театру 20-х років.

Ентоні Колман – піаніст і композитор, одна з ключових фігур Нью-Йоркської музичної сцени. Його творчість долає розрив між композицією та імпровізацією, і охоплює вільну імпровізацію, джаз, єврейську музику та сучасну камерну музику. Випустив 15 власних альбомів та грав у більше ніж 150.

Мейгіл Фавлер – доцентка кафедру історії в Стесонському університеті, де також керує програмою російських, східноєвропейських та євразійських дослідженнь. Вона викладає та досліджує історію культури Росії і східної Європи, з особливим наголосом на Україні. Писала про різні аспекти радянської культури. Здобула ступінь доктора філософії з історії у Прінстонському університеті, ступінь бакалавра з російської філології у Єльському університеті, та ступінь магістра мистецтв у Національній театральній консерваторії.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх