Концерт Connan Mockasin. Вперше в Україні!

Концерт Connan Mockasin. Вперше в Україні!

11 серпня 2019, 20:00

ЮБК (Труханів острів)

facebook

Його теплий, м’який котячий голос і оригінальний гітарний стиль у купі з чарівливою дивакуватістю дають такий ефект, що неможливо пройти повз. Саме тому до фан-клубу артиста швидко увійшли Radiohead, Джеймс Блейк, Шарлотта Генсбур, Tyler, The Creator, Мак Демарко, Beck, MGMT та інші.

Коннан зростав у маленькому пляжному містечку на березі океану в Новій Зеландії, де й записав свій перший альбом «Forever Dolphin Love» (2010) — психоделічну приджазовану історію про чоловіка, який закохався у меланхолійного дельфіна.

Другий альбом «Caramel» (2013) записаний у готельній кімнаті у Токіо. Це іронічно-сексуальна мильна опера під ритм-енд-блюзові ритми і густий гітарний кисіль. The Guardian назвав реліз «тріповим мутованим соулом», порівнявши з платівкою Баррі Вайта під кислотою або романтичною комедією, дії якої розгортаються на Марсі.

У 2018 році Коннан Мокасін представив третій альбом «Jassbusters» та пов’язаний з ним аматорський фільм «Bostyn n’ Dobsyn» про гурт музичних вчителів-невдах. Цю історію артист почав вигадувати разом з друзями ще у школі, щоб вона розквітла більш ніж 20 років потому.

Концерт приурочений до 5-річчя музичного видання Comma.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх