Концерт Circa Waves. Вперше в Україні!

Концерт Circa Waves. Вперше в Україні!

01 листопада 2019, 19:00

Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41)

facebook

Вартість

690 - 1690 грн

Вперше в Україні – бурхливі хвилі британського інді, завсідники фестивалів – гурт Сirca Waves. Перший виступ гурту в Україні відбудеться у межах Selector Live.

До свіжого релізу ліверпульців What’s It Like Over There? доклав руку відомий продюсер Алан Молдер, який раніше працював з Foals та The Killers, в результаті – захопливе поєднання британського інді з кіношним поп-звучанням та 10 незабутніх треків з якими хочеться провести все літо, а восени підспівувати вокалісту Kірану Шудалу.

Альбом What’s It Like Over There? – черговий крок вперед у симбіозі емоційної глибини текстів та майстерності написання музики.

Однакове звучання всіх альбомів не про Circa Waves. Від сонячного інді – рок дебютника Young Chasers до більш важкого Different Creatures зі своїм драйвом гітар та ударними, новий альбом продовжує шлях бритроком, підсилюючи його електронними елементами, що робить Circa Waves ідеальним лайв-гуртом та відкриттям для величезної кількості меломанів по всьому світу.

Selector Live – серія концертів, організованих Британською Радою у партнерстві з локальними музичними агентствами на підтримку радіошоу про нову британську музику The Selector. Гостями Selector Live у різні роки ставали British Sea Power, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Everything Everything, Max Cooper, Benjamin Clementine та інші. Українською мовою шоу виходить щовівторка на Радіо Аристократи:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх