Концерт британського гурту Morcheeba

Концерт британського гурту Morcheeba

21 травня 2018, 19:00

Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1)

facebook

Вартість

649 - 3599 грн

Купити квиток

Історія британської групи Morcheeba – це казка зі щасливим фіналом. Діджей і інструменталіст – брати Пол і Рос Годфрі і чарівна вокалістка Скай Едвардс вперше зустрілися на одній з вечірок Лондона 22 роки тому. Тріо утворилося на самому піку ери тріп-хопу.

Стиль Morcheeba швидко зробив гурт одним з найбільш впізнаваних музичних колективів 2000-х. З того часу й до сьогодні вони створюють музику на межі тріп-хопу і року, вміло поєднуючи мелодії з легкими блюзовими елементами.

Але в кожній казці трапляються темні часи. Незважаючи на успішність проекту, творчі розбіжності братів Годфрі і Скай привели до розпаду. Записавши чотири альбоми і від’їздивши по туру в підтримку кожного з них в 2003 році Едвардс залишає Morcheeba. І розділивши шанувальників, співачка і проект продовжують музичне існування порізно. Із запрошеними вокалістами брати Годфрі записали два альбоми Morcheeba, але жодна з дівчат так і не змогла зайняти місце Скай. Як і багато років тому, в 2009 долю групи знову вирішує випадкова зустріч. Прийшовши пропустити келих ігристого на вечірці в Лондоні, Скай зустрічає одного з братів Годфрі.

Уже через кілька місяців Morcheeba оголошують про те, що колишня і найвідоміша вокалістка проекту повертається в групу. Результат – нові альбоми Blood Like Lemonade (2010) і Head Up High (2013).

У 2018 починається новий етап в житті Morcheeba, навесні група готується представити черговий студійний альбом, який, звичайно ж, буде презентовано і в Києві! 21 травня, Morcheeba в своєму найвідомішому складі – з кращими хітами і новими піснями.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх