Концерт Aniko Dolidze Big Band «Ella & Duke»

Концерт Aniko Dolidze Big Band «Ella & Duke»

30 квітня 2019, 20:00

Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4)

facebook

У Міжнародний день джазу Aniko Dolidze Big Band презентує нову програму Ella & Duke. Пролунають хіти зрілого періоду студійної творчості Елли Фітцжеральд. Це пісні з так званих альбомів-сонгбуків, які Елла присвячувала відомим композиторам.

Важко знайти впливовішу джазову вокалістку сучасності ніж Елла Фіцджеральд. Її імпровізаціями та фразуванням неможливо не захоплюватись. Природа подарувала Еллі унікальний голос — за гнучкістю, діапазоном та внутрішньою енергією. Свого часу вона була музичним новатором. Зараз же її вокальні прийоми стали еталонами для музикантів з усього світу.

Дюк Еллінгтон має славу реформатора джазового звучання. Його авторству належить сотня джазових стандартів. Твори Еллінгтона дозволяють розкритися на повну кожному учаснику оркестру, тож у цьому концерті звучатимуть також знакові інструментальні композиції.

Проект Aniko Dolidze Big Band – це дивовижний вокал Аніко у супроводі музикантів-віртуозів. П’ять саксофонів, чотири тромбона, чотири труби, фортепіано, бас, гітара, ударні і єдина в Україні жінка бенд-лідер.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх