Концерт американського гурту P.O.D.

Концерт американського гурту P.O.D.

17 березня 2019, 19:00

Stereo Plaza (просп. Лобановського, 119)

Вартість

800 - 2200 грн

Купити квиток

Майже через 6 років американська рок-група P.O.D. повертається з новим шоу в Україні! 16 березня гурт відіграє перший концерт у Львові, а 17 березня влаштує розрив у Києві.

У 2000 році P.O.D. потрапили в список «Людей Року» ( «People of The Year») журналу «Rolling Stone», а їх альбом став платиновим. Другим за рахунком став альбом «Satellite». Він з’явився на світ навесні 2001 року. Другий сингл з альбому «Youth of the Nation» зробив групу зірками світового рівня!

Пісні P.O.D. можна почути в багатьох голлівудських фільмах. Група була кілька разів номінована на «Греммі» і отримувала багато інших престижних нагород, продавши десятки мільйонів копій!

В Україні група їде в межах європейського туру на підтримку нового альбому! «Circles» вийшов в листопаді 2018 року і українські шанувальники матимуть унікальну можливість одними з перших почути нові пісні, і звичайно ж, всі хіти групи.

Приємним сюрпризом стане виступ «на розігріві» італійської групи «Le Basour», яку вже добре знають відвідувачі українських рок-фестивалів. Також група вже неодноразово виступала на розігріві перед великими шоу інших західних артистів в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх