Концерт Alexandra Hanke Trio та Bogdan Gumenyuk

Концерт Alexandra Hanke Trio та Bogdan Gumenyuk

17 травня 2019, 20:00

Old Fashioned Bar / 32 (вул. Воздвиженська, 32)

Вартість

500 грн

Вечір авторської музики. Alexandra Hanke Trio виконають програму під назвою We Have Things To Do, до якої увійдуть твори, написані бенд-лідером, піаністкою Олександрою Ханке.

Олександра Ханке — німецька піаністка родом з Києва. В 2004 році Олександра переїхала до Польщі, де закінчила магістратуру музичної академії в м. Катовіце, клас джазового фортепіано. В 2014 році Олександра переїжджає до Німеччини, де продовжує концертну і педагогічну діяльність. Зокрема, в 2013 і 2017 роках вийшли альбоми, випущені компанією Universal під назвами «To Co Lubię” і «Podróż».

У концерті також візьме участь Богдан Гуменюк — талановитий саксофоніст, композитор, продюсер, педагог і засновник українського музичного лейблу «LabelWhoAble». Він виграв декілька міжнародних конкурсів і розділив сцену з легендарними джазовими музикантами із Західної Європи та США, включаючи Кертіса Фуллера, Беніто Гонзалеса, Джоеля Холмса та П’єра Буссаге (Sam Harris, Jim Doxas) та з багатьма іншими. Нещодавно він записав свій перший альбом в якості лідера в Нью-Йорку з такими всесвітньо відомими музикантами, як Louis Perdomo, John Swana, і Mark Whitfield jr.

Склад:
Олександра Ханке — рояль
Богдан Гуменюк — саксофон, флейта
Христина Кірік — бас
Роман Гуменюк — барабани

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх