Концерт «4 позиции Бруно»

Концерт «4 позиции Бруно»

17 лютого 2019, 19:00

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

Вартість

299 грн

Група «4 позиции Бруно» виникла на самому початку нульових, в 2002 році, і заснували її троє, Олександр Ситников, Антон Клевцов і Микола Бабак. Записали вони за час своєї творчої співпраці близько трьох десятків альбомів і показали себе як «студійні експериментатори, авангардисти, майстри тонкого лабораторного створення будь-якої незручної, нестравної, такої жахливої музики» (Артемій Троїцький).

Версій назви групи є кілька. Перша: був жив такий румунський композитор Бруно Радулеску, який склав ще в 30-ті роки минулого століття польку, яка була покликана продемонструвати вічність життя, нескінченні енергійні джерела і спадкоємність поколінь (ну, надихнув їх!). Друга версія походження назви пов’язана з тим, що Ситников і Клевцов – художники. І вони, зокрема, малювали комікси, одним з персонажів яких був ведмідь на ім’я Бруно.

Так це чи ні – не так вже й важливо. Важливим є те, що хлопці написали про те, що незабаром прибудуть до столиці: «Вранці прокинувся від приємних судом у ногах… Передчуваю зимовий концерт в Києві».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх