Фестиваль акапельної музики «Vocal Zone»

Фестиваль акапельної музики «Vocal Zone»

13 січня 2018, 18:00

Національна музична академія України імені Петра Чайковського (вул. Архітектора Городецького, 1-3/11)

Вартість

250 - 690 грн

Купити квиток

Компанія «Квартал-Концерт» та знаменитий український секстет ManSound запрошують усіх поціновувачів музики на фестиваль Vocal Zone, який пройде у Києві вп’яте! На сцену, крім ManSound, вийдуть ще два колективи – United People (Україна) і Cluster (Італія).

Vocal Zone – це міжнародний фестиваль високоякісної джазової музики. Проект був створений ентузіастами, які люблять і цінують стиль a capella. Саме тут можна почути і побачити сучасні колективи, які працюють у стилі a capella.

Фестиваль названий ім’ям «батька» групи ManSound Володимира Міхновецького – блискучого композитора, аранжувальника і вокаліста. Він був одним із тих, хто популяризував і розвивав вокальну музику в Україні. Можна сказати, що проект Vocal Zone – це логічне і правильне продовження справи всього його життя.

Свою історію фестиваль веде з 2006 року. За цей час на ньому виступили сотні музикантів із різних країн світу: «Піккардійська терція», Jazz Ex, Beauty Band (Україна), BR6(Бразилія)​​, Rock4 (Голландія), Pitsj (Норвегія), Fool Moon (Угорщина), Perpetuum Jazzile(Словенія), Affabre Concinui (Польща) та багато інших.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх