V Міжнародний фестиваль історичного кіно «Поза часом»

V Міжнародний фестиваль історичного кіно «Поза часом»

13 квітня 2018 - 15 квітня 2018

facebook

Вартість

50 грн

28 червня 2014 року в Київській фортеці відбувся перший фестиваль історичного документального кіно. Показ містив твори українських кінематографістів про історію України з 17-го століття до наших днів.

Перший фестиваль історичного документального фільму показав, що сучасні українські документальні історичні фільми відповідають міжнародним стандартам. Завдяки демонстрації українських документальних фільмів на міжнародному рівні існує додаткова можливість ознайомити міжнародну спільноту з історією України і розповісти світові про те, хто українці.

Міжнародний фестиваль історичного кіно містить в собі три блоки фільмів: повнометражні документальні, короткометражні документальні, ігрове кіно.

Країни, чиї фільми було представлено на фестивалі: Україна, Естонія, Литва, Латвія, Швейцарія, Грузія, Білорусь, Аргентина, Мексика, США, Великобританія.

Цілі фестивалю:
• ознайомлення українців з кращими зразками вітчизняного та зарубіжного історичного кіно
• поширення ідеї про важливість «ніші» історичного кіно, його величезну роль у формуванні національної ідентичності, зміцнення суспільної свідомості, а також формування позитивного іміджу України в міжнародному співтоваристві
• ознайомлення іноземних кінематографістів і глядачів з історією України
• обмін досвідом між кінематографістами з різних країн

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх