Українська прем’єра фільму «El Mar La Mar»

Українська прем’єра фільму «El Mar La Mar»

29 травня 2019, 20:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

PinchukArtCentre запрошує на заключний показ фільмової програми «Ландшафти пам’яті» від фестивалю кіно та урбаністики «86» — українську прем’єру документального фільму «El Mar La Mar».

Фільм знятий американськими режисерами-документалістами Джей Пі Снядецьким та Джошуа Бонеттою у загадковому місці між двох Америк, північною та південною. Пустеля Сонора, простори якої розкинулися прямо на американсько-мексиканському кордоні, являє собою вкрай суворе середовище: влітку денні температури піднімаються вище 40 градусів за Цельсієм, і води не вистачає. Проте люди змушені перетинати її, намагаючись нелегально іммігрувати до США.

Лічені відчайдухи долають цей шлях за три-п’ять днів, але більшість губиться по дорозі й помирає від спраги чи голоду. Фільм пов’язує цю людську драму через історії тих, хто вижив, чиї голоси озвучують неприступні, мовчазні ландшафти. Знята на 16-мм плівку, стрічка покликана привернути увагу до гострої політичної та соціальної проблеми через поетичне дослідження пустелі.

Мови показу: англійська та іспанська з українськими субтитрами. Показ відбудеться на 6-му поверсі.

Фільмова програма «Ландшафти пам’яті» — це кінопрограма спогадів, відлуння Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», що був започаткований п’ять років тому в атомному місті Славутич, і з того часу вперше не відбувся цієї весни. Наша пам’ять гнучка й динамічна, вона трансформується й мігрує між спогадами. Ландшафти теж змінюються, проте значно повільніше. Конструктор нашої уяви невпинно проектує спогади на руїни й хащі, дерева й панельні лабіринти. Саме в такі «ландшафти пам’яті» вирушає ліричний герой з фільмів, що увійшли до програми «Ландшафти пам’яті».

Кураторка програми — Ольга Коваль, програмна координаторка Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх