Презентація нових серій проекту «Озброєні та небезпечні»

Презентація нових серій проекту «Озброєні та небезпечні»

14 березня 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

У межах виставки-серіалу «Озброєні та небезпечні» художниці Анна Щербина та Валентина Петрова презентують нові серії серіалу. У новій серії сестри Сестринство Марії Єгипетської борються за нерівні права і фарбують нігті.

У світі, сповненому поневірянь, спокус та збочень, їх обов’язок – вистояти двобій із девіантними маргіналами, або ж болісно програти, поповнивши колонію людських покидьків. Чи можуть ці прекрасні та відважні жінки, які жодного разу не одягнули штани, врятувати традиційні сімейні цінності від загроз зовнішнього світу? Все це можна дізнатися, подивившись нову серію «Озброєні та небезпечні».

Режисерки:
Anna Shcherbyna – художниця та ремісниця. Працює з різними медіа: від живопису до відео та аудіо інсталяції. Співзасновниця та учасниця груп ЙОД (2013 – 2015) та Колективу Конкретних Дат (2015 – 2017). Брала участь у виставках: Свій простір, PinchukArtCentre, Київ (2018), Textus, VCRC, Київ (2017) та інших.
Valentina Petrova – художниця та феміністка. Працює з такими темами, як подолання патріархальної репрезентації жіночого тіла та пошук нових способів її репрезентації, також художниця працює з темами бідності, праці та насилля.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх