Презентація документального фільму «Ася»

Презентація документального фільму «Ася»

15 лютого 2019, 19:00

Я Галерея (вул. Хорива, 49б)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

У межах культурно-освітньої платформи Yakutovych Academy представить свій найнеочікуваніший проект – документальний фільм «Ася». Його режисерка — Аліна Максименко — зазирнула за завісу побуту Асі (Олександри) Павловської та її сина Дмитра, щоб дізнатись, як та чим живуть представники родини Якутовичів.

Ася Павловська – художниця та педагог, дружина українського графіка Георгія Якутовича, мати художників Сергія та Дмитра Якутовичів. 11 грудня 2018 року вона святкувала своє 90-річчя, зібравши довкола себе найближчих родичів та друзів. Режисерці пощастило опинитись серед запрошених, пощастило також потрапити в гості до Асі й Дмитра за день потому.

Фільм розкриває святкову радість та плин буднів родини, щоб зафіксувати на плівці та у пам’яті епоху, яка вислизає в минуле. Численні гості дня народження, випадкові слова на фоні, непомітні предмети побуту та картинні полотна у квартирі Асі та Діми – все отримало своє значуще місце у фільмі, відіграло свою роль за сценарієм, який задає саме життя – життя родини Якутовичів.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх