Показ фільмів Олексія Радинського

Показ фільмів Олексія Радинського

07 березня 2019, 19:00

facebook

Вартість

Вхід вільний

Показ фільмів та зустріч із режисером Олексійм Радинським. Подія організована у межах виставки «Архітектура. Громада. Час» у партнерстві з 5.6 magazine.

«Київський фільм. Перший епізод» (2017, 8’)

Будівництво Подільського мосту в Києві триває з 1993 року. Цей довгобуд став символом неспроможності міської влади забезпечити мешканців життєво необхідною інфраструктурою. Протягом останніх десяти років будівництво цього мосту було заморожене, і мешканці прилеглих територій прилаштували його до власних потреб. Цей міст став місцем, де можна усамітнитись, отримати екстремальні відчуття чи провести ділову зустріч. Недобудованим мостом можна навіть дістатися з одного берега Дніпра на інший – щоправда, з певним ризиком для власного життя.

Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі короткометражного кіно в Оберхаузені, українська – на фестивалі кіно та урбаністики 86 (Славутич).

«Зсув» (2016, 28’)

Герої цього фільму, за їхніми словами, будують «суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує». Це відбувається в самому центрі Києва, на території, відвойованій у міста природою. Зсув ґрунту, деградація міської політики та розпад суспільних зв’язків призвели до появи безвладного, непідконтрольного анклаву в центрі міста. Так виникає ідея «утопії тут і тепер», у створенні якої беруть участь вуличні художники, музиканти, перформери тощо.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Олексій Радинський – режисер-документаліст, публіцист. Його фільми брали участь у кінофестивалях DOK Leipzig, Оберхаузен, Ґуанахуато, Watch Docs (Варшава), Одеському МКФ, 86 (Славутич), Nowe Horyzonty (Вроцлав), а також в e-flux (Нью-Йорк), S A V V Y Contemporary (Берлін), Інституті сучасного мистецтва (Лондон) тощо. Його фільм Люди, які прийшли до влади (у співавторстві з Томашем Рафою) переміг у національному конкурсі кінофестивалю Docudays (2016).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх