Показ «Документи епохи» у супроводі бенду «Сон Сови»

Показ «Документи епохи» у супроводі бенду «Сон Сови»

30 березня 2018, 19:00

facebook

Вартість

160 грн

Купити квиток

Довженко-Центр спільно з Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA представить сенсаційну кінознахідку – монтажний фільм «Документи епохи» (1928) під живий сучасний музичний супровід джаз-бенду «Сон Сови».

Автор фільму – опальний український режисер Леонід Могилевський, більше відомий як Леонід Моґі, очільник французького кіноавангарду та натхненник Квентіна Тарантіно. До цього часу вважалося, що фільми Моґі радянського періоду втрачені.

«Документи епохи» – монтажний фільм Леоніда Могилевського, що об’єднує унікальні кадри Києва, Одеси початку XX століття та кінохроніку історії України від Першої світової війни до кінця 1920-х років.

Найцікавіше в «Документах епохи» – показ рідкісних кадрів за участі діячів української революції. Вокзалом Києва незадовго до свого вбивства крокує командувач німецьких військ Герман фон Ейхгорн, гетьман Павло Скоропадський накриває щедрий стіл для своїх союзників, Володимир Винниченко та Симон Петлюра мерзнуть на січневому морозі біля Софіївського Собору, загони Міхаїла Муравйова проходять Києвом, Християн Раковський вітає солдат Червоної армії в Харкові, з трибуни виступає нарком освіти та патрон українізації 1920-х Микола Скрипник та багато інших кінодокументів.

Показ стрічки присвячено 100-річчю проголошення незалежності УНР.

Сон Совы / Son Sovy ‒ міні-оркестр, що складається з клавішних (Кирило Цуканов), віолончелі (Євгенія Смолянінова) та саксофону (Михайло Сарана). Музика гурту ‒ це ретельно продумана суміш божевілля стилів ‒ академічна музика, джаз, електро. Головною особливістю звучання є поєднання тенор-саксофона і віолончелі. Як кажуть самі учасники групи це музика для ще не знятого фільму.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх