Музичний кіноперформанс «Турксиб» у супроводі Bronnt Industries Kapital

Музичний кіноперформанс «Турксиб» у супроводі Bronnt Industries Kapital

25 січня 2018, 19:30

facebook

Вартість

120 грн

Купити квиток

British Council Ukraine у партнерстві з Довженко-Центр : Dovzhenko Centre представить авангардистський шедевр українського режисера Віктора Туріна«Турксиб» (1929) у живому супроводі від інді-проекту з Бристоля – Bronnt Industries Kapital (Велика Британія).

Захід відбудеться в межах вечірньої програми проекту Envision Sound – першої в Україні програми професійного розвитку кінокомпозиторів, яка проходитиме з 22 по 26 січня 2018 року.

Документальна стрічка про будівництво Туркестано-Сибірської магістралі – нарівні з «Людиною з кіноапаратом» Дзиґи Вертова – вважається найяскравішим зразком документального кіноавангарду радянського періоду.

Bronnt Industries Kapital – музичний інді-проект із Бристоля, створений продюсером і мультиінструменталістом Ґаєм Бартеллом (Guy Bartell).

Envision Sound – тижнева програма-інтенсив для кінокомпозиторів із України та сусідніх країн, що проводитиметься Британською Радою та Довженко-Центром у Києві 22-26 січня 2018 року.

Насичена програма презентацій та практичних майстерень, а також розбір кейсів від професійних композиторів, дискусії, вечірні покази й нетворкінг дадуть учасникам Envision Sound можливість дослідити процес написання музики для кіно. Ментори – знані кінокомпозитори Майкл Прайс (Велика Британія) і Алла Загайкевич (Україна).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх