Музичний кіноперформанс «Коло Дзиґи» –  фільм «Турксиб»

Музичний кіноперформанс «Коло Дзиґи» – фільм «Турксиб»

04 жовтня 2018, 19:00

Вартість

150 - 250 грн

Купити квиток

У межах започаткованого Довженко-Центром циклу відреставрованого кіноавангарду «Коло Дзиґи» представить авангардистський шедевр українського режисера Віктора Туріна «Турксиб» (1929) у живому супроводі від інді-проекту з Бристоля – Bronnt Industries Kapital (Велика Британія).

Документальна стрічка про будівництво Туркестано-Сибірської магістралі – нарівні з «Людиною з кіноапаратом» Дзиґи Вертова – вважається найяскравішим зразком документального кіно авангарду радянського періоду.

«Турксиб» цікавий не тільки новаторським монтажем і операторською роботою, але також фабульною драматургією, якій підпорядковано ритм фільму. Авторами різних версій сценарію виступили такі відомі теоретики кіно як Віктор Шкловський, Олександр Мачерет, Єфим Арон і сам Турін, якому, вочевидь, і належить авторство останнього варіанту сценарію.

Bronnt Industries Kapital – музичний інді-проект із Бристоля, створений продюсером і мультиінструменталістом Ґаєм Бартеллом (Guy Bartell). В арсеналі проекту – кілька студійних альбомів, серед яких:«Virtuteet Industria», «Häxan» і«Hard for Justice», випущені обмеженим накладом на британських і німецьких незалежних леблах.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх