Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA»

23 березня 2018 - 30 березня 2018

Локації міста

Тема цьогорічного фестивалю – «Рівні рівності». Рівність пов’язана з багатьма суспільними проблемами й викликами. Людська гідність, свобода, справедливість та рівність є тими цінностями, на яких тримається концепція прав людини.

Тим часом цінність рівності сприймає лише половина населення України. Тому рівність потребує активних дій з боку правозахисників. Цьогоріч фестиваль прагне охопити тему рівності та як її сповідувати в житті повсякденному. І що це взагалі таке – абстрактна, інтелектуальна концепція чи практична цінність, дотримуючись якої можна досягти поваги, гармонії та безпеки?

Тема нинішнього фестивалю – це пропозиція суспільству виміряти рівні рівності, подискутувати про те, чи досяжна рівність у наш час і в наших умовах? Чи ми готові приймати лише ті правила, які нам подобаються, та ігнорувати потреби інших? Які наслідки очікують суспільство, у якому люди чи групи людей намагаються встановити свої рівні рівності.

Для цього організатори свторили шість спеціальних програм, що дозволяють поглянути на найпоширеніші нерівності з різних ракурсів:

ПРОСТА ЖІНОЧА РІВНІСТЬ
КВІРНІСТЬ
ПОВАЖНА РІВНІСТЬ
CИНДРОМ РІВНОСТІ
НЕОНЕРІВНІСТЬ
СВЯТА РІВНІСТЬ

Програма Docudays UA

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх