Міжнародний дитячий фестиваль «Kids Movie Fest»

Міжнародний дитячий фестиваль «Kids Movie Fest»

20 травня 2017 - 21 травня 2017

Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставеллі, 19)

Вартість

50 грн

Kids Movie Fest – це не конкурс кіно для дітей. У програмі фестивалю фільми, зняті самими дітьми від 7 до 18 років. Це перший досвід для України. Це конкурс професійних робіт дитячих кіношкіл з різних міст України та країн світу.

На фестивалі Гогольфест-2015 була організована дитяча однойменна кіношкола, у рамках якої діти зняли короткометражний фільм за мотивами творів Гоголя – «Ніс». Цей досвід став дуже успішний, тому куратор і режисерка Світлана Погасій відкрила маленьку кіношколу.

Рік тому було вирішено створити платформу, на якій діти, які навчаються в різних кіношколах, могли б показувати свої роботи, конкурувати, обговорювати результати своєї творчості. Влітку 2016 року відкрився перший Дитячий міжнародний кінофестиваль.

Що відбуватиметься:
20 травня в 13.00 відбудеться церемонія відкриття. На гостей чекає презентація дитячого фільму зі Сходу України. Флешмоб від юних режисерів. Після імпровізацій – хореографічні постановки, міми, театральні перфоманси. Діти потрапивши до кінотеатру одразу зануряться в кіновиробництво і пройдуть всі стадії створення кіно.

У конкурсній програмі – фільми тривалістю до 20 хвилин. Учасники – діти з усього світу. Свої роботи надіслали юні режисери з Італії, Іспанії, Білорусі і навіть з Австралії. З ними змагатимуться картини українських талантів з кіношкіл Києва, Харкова, Одеси. Наймолодшому режисерові – 9 років. Найстаршому – 18.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх