Кінопроект «NOVA OPERA на великому екрані»

Кінопроект «NOVA OPERA на великому екрані»

01 лютого 2019, 19:00

Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40)

facebook

Вартість

50 грн

1 лютого в кінотеатрі українського фільму «Ліра» розпочнеться проект «NOVA OPERA на великому екрані», у межах якого глядачі зможуть переглянути шість сучасних музично-театральних постановок формації NOVA OPERA. Перший вечір буде присвячений опері «Коріолан» за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра (автор ідеї – Влад Троїцький), прем’єра якої відбулась 29 листопада 2014 року.

Цей драматичний твір був вибраний невипадково. На думку режисера і керівника проекту Влада Троїцького, більш актуальний і болісний текст для постановки у театрі сьогодні знайти складно.

В основі трагедії Шекспіра – життєпис давньоримського вождя Гая Марція Коріолана, зі змалюванням політичних інтриг та бунту народу проти свого лідера.

Коріолан – ну дуже актуальний сьогодні. Це такий гадючник, умовно кулуари Верховної Ради, – коментує Влад Троїцький.

Фактично з цієї постановки розпочалася історія української музичної формації NOVA OPERA, яка не визнає естетичних обмежень: вільно поєднує авангард і рок, григоріанський хорал і тріп-хоп, необароко й фольклорні імпровізації.

1 лютого на глядачів також чекає зустріч із українським режисером, засновником ГОГОЛЬFEST Владом Троїцьким. Відверта розмова про музичний театр, нові виклики для режисури та те, як розпочиналася історія NOVA OPERA.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх