Кінопоказ «Ніч французьких кіноновинок»

Кінопоказ «Ніч французьких кіноновинок»

30 червня 2018, 22:30

Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19)

facebook

Вартість

120 грн

Що ще робити в найдовші ночі літа, як не дивитися французькі комедії з Ізабель Юппер, Ромен Дюріс, Дені Бун, Лоранс Арне, Марго Бансійон. Французькі комедії не сплутаєш ні з чим: гумор, герої, місця, відносини, емоції.

В програмі:

23:00 – По(друг)а, (Франція, 2018, 82 хв)

Режисер: Віктор Сейнт Макарі
В ролях: Уилльям Лебхіл, Марго Бансійон, Камілла Раза, Джонатан Коен

Зовсім нещодавно Вінсент розлучився зі своєю дівчиною і пообіцяв собі, що більше ніколи не вступить в серйозні стосунки. Вінсент вирішив зняти квартиру разом зі своєю кращою подругою Нефелы. Вони присягнулися один одному, що ніколи в житті більше нікого не покохають. Все, що дозволено – це несерйозні відносини максимум на одну ніч. Так вони і жили спокійно, поки Вінсент не зустрів Джулі. Саме тоді він порушує всі правила і закохується. Ясна річ, це не до вподоби Нефелы – і вона висловить своє обурення. Незрозуміло, хто потрібніше Вінсенту: випадкова любов або подруга, випробувана часом.

00:40 – Місіс Хайд, (Франція 2017, 95 хв)

Режисер: Серж Бозон
У ролях: Ізабель Юппер, Ромен Дюріс, Хосе Гарсія, Кароль Роше

Мадам Жекіль – звичайна вчителька фізики, зі своїми тарганами в голові. Але у неї немає педагогічного таланту. Через це її серйозно не сприймають ні учні, ні колеги. В повний місяць, під час жахливої грози, мадам Жекіль вдарила блискавка. Ця подія радикально змінила жінку – в ній прокинулася друга особистість, місіс Хайд. Тепер в спокійній на вигляд Жекіль є щось енергійне і неприборкане. Ці зміни йдуть їй на користь. Тепер вона подобається практично всім навколо. Але Жекіль повинна зберегти в собі жахливу місіс Хайд, щоб помститися всім навколо.

02:40 – Від родини не втечеш, (Франція, 2017, 107 хв)

Режисер: Дені Бун
У ролях: Дені Бун, Лоранс Арне, П’єр Рішар, Лін Рено, Валері Боннетон

Дуже важко стати відомим дизайнером світового класу – занадто велика конкуренція. Тим більше в столиці моди Парижі. Але у Валентина Ді це вийшло завдяки його уродженому таланту. Він зі своєю колегою Констанцією стоять за крок від підписання багатомільйонного контракту, але саме в цей момент до Валентина приїжджають його родичі. Вони не такі як він, проста сімейка тільки ганьбить іменитого дизайнера. Але все змінюється, коли Валентина збиває машина. У нього амнезія, він повернувся в вік 17 років і не знає свого нового життя. Якщо за 2 місяці до нього не повернеться пам’ять, він ризикує на все життя втратити свій дизайнерський талант і залишитися з родиною заробляти копійки.

+ ПРИЄМНИЙ БОНУС:
3 французьких короткометражки.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх