Кінопоказ «Вечір кіно одного режисера»

Кінопоказ «Вечір кіно одного режисера»

07 травня 2019, 19:00

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Реєстрація

У Музеї історії міста Києва вчетверте відбудеться вечір сучасного українського кіно, організований спільно з СУК\CUC. До вашої уваги – кінострічки режисера Павла Острікова. Опісля заплановане обговорення стрічок.

Ви зможете побачити еволюцію режисерського підходу до зйомки фільмів за 4 роки та поспілкуватися з режисером про підняту проблематику у кінороботах.

Павло Остріков народився 13 липня 1990 року в м. Красилів Хмельницької області. У 2007 році вступив до Національного авіаційного університету, який закінчив у 2012 році по спеціальності «ЮРИСПРУДЕНЦІЯ» з освітнім ступенем «МАГІСТР». Учасник та призер багатьох міжнародних кінофестивалей, таких як Локарно, Тампере, Палм-Спрінгс, «Темні ночі» в Естонії та інші. Номінант та член Європейської кіноакадемії, член ГО “СУК”.

У програмі наступні кінострічки:
Зупинка, 2014 (9,39 хв., ігровий)
Ілона щойно вийшла заміж і їде на банкет в інше місто. Але по дорозі вона просить зупинитись, щоб попісяти.

Випуск’97, 2017 (19,02 хв., ігровий)
Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову…

Mia donna, 2018 (16,28 хв, ігровий)
Життя сорокашестирічної жінки Оксани стрімко змінюється, коли її чоловік Анатолій раптом перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі – безсилі, і жоден з них не може його повернути. Оксана намагається чіплятися за минуле, але проблема виявляється серйозніше, аніж їй здавалося на перший погляд.

Модератор: Yuliia Klimuk

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх