Кінопоказ опери «IYOV»

Кінопоказ опери «IYOV»

15 лютого 2019, 19:00

Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40)

facebook

Вартість

50 грн

Відеоверсію найвідомішої опери музичної формації NOVA OPERA «IYOV» покажуть на екрані кінотеатру. Також вперше глядачі побачать документальний фільм про створення опери та репетиції напередодні прем’єри. Режисер – Антон Яремчук. Звукорежисер – Данила Окулов.

Опера «IYOV» увійшла у ТОП-10 найкращих сучасних опер та музичних перформансів світу! Почесне журі конкурсу Music Theatre NOW відзначило оперу за нестандартність та оригінальний підхід до існуючих форм.

Оперу-реквієм «IYOV» у 2015 році поставив Влад Троїцький на фестивалі ГогольFest разом із артистами музично-театральної формації NOVA OPERA.

Музику написали композитори Роман Григорів та Ілля Разумейко.

Оперу «IYOV» створено за книгою Йова зі Старого Заповіту та з використанням латинських сакральних текстів. Її написано в синтетичному жанрі, що вперше в історії світової музики поєднав у собі оперу, реквієм та ораторію.

«IYOV» – це містерія народження нового звуку всередині препарованого рояля, на межі можливостей людського голосу. Драматургію музичного перформансу засновано на контрастній компіляції речитативів (в них використані фрагменти з українського перекладу книги Йова) та музичних номерів, написаних на латинські тексти Реквієму.

Музичним відкриттям твору стало використання препарованого рояля. Завдяки нетиповим прийомам гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – навіть на генератор електронних звуків.

Покази відеоверсій сучасних опер відбуваються в рамках проекту «NOVA OPERA на великому екрані». Кожен показ проекту супроводжуватиметься зустрічами із учасниками формації NOVA OPERA, обговореннями, дискусіями.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх