Кінопоказ опери-балета «ARK/Ковчег»

Кінопоказ опери-балета «ARK/Ковчег»

15 березня 2019, 19:00

Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40)

facebook

Вартість

50 грн

У кінотеатрі українського фільму «Ліра» проект «NOVA OPERA на великому екрані» презентує відеоверсію опери-балету «THE ARK / Ковчег» від незалежного ТБ betv.

Кожному з нас доводиться в певний момент будувати і збирати свій Ковчег. Жодне життя і жодне покоління не уникне свого потопу, кожен приречений на власні випробування. Всесвітній потоп наших днів – це хвилі інформаційного сміття, трешу, фейків, що захлеснули нас із головою. Чи зможемо ми подолати розгубленість, зібрати найдорожче і виплисти? І що вихопимо з хаосу, що візьмемо з собою, чим заповнимо свій Ковчег?

Вистава Влада Троїцького – саме про це. Про такі грандіозні філософські речі режисер говорить мовою пластики і оперної музики, а основою лібрето став найбільш емоційний і ліричний текст Старого заповіту – Пісня пісень Царя Соломона.

Опера-балет «THE ARK» – це третя частина біблійної оперної трилогії (після опери-реквієму «IYOV» та опери-цирку «BABYLON»), створеної композиторами Романом Григорівим (Roman Grygoriv) та Іллею Разумейком (Elias Spricht) спільно з режисером Владом Троїцьким та музикантами формації NOVA OPERA.

Перші дві частини трилогії після прем’єрних показів в Україні в сезонах 2015-2017 було з успіхом представлено на різних європейських майданчиках, серед яких Віденська філармонія, Македонська опера, Театр Шекспіра в Гданську, велика оперна зала в Любліні та ін.

Музика опери-балету об’єднує постмінімалізм і нову простоту з алюзіями на епохальні музичні символи минулого (Чайковський, Бах, семпловані фрагменти стародавніх народних пісень) та активне використання лайв-електроніки, звучання препарованого рояля та розширених вокальних технік.

«THE ARK» – спільний українсько-швейцарський проект формації NOVA OPERA за участі Totem Dance Group.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх