Кінофестиваль «Molodist Kyiv International Film Festival»

Кінофестиваль «Molodist Kyiv International Film Festival»

27 травня 2018 - 03 червня 2018

Локації міста

facebook

«Молодість» – один з найбільших кінофорумів Східної Європи за версією Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF).

Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє повнометражні фільми дебютантів, а також українські короткометражні стрічки. Головні секції фестивалю – студентські фільми, перші короткометражні (ігрові, анімаційні, документальні) та перші повнометражні стірчки, а також національний конкурс.

Перші кроки у великий кінематограф разом з «Молодістю» зробили відомі сучасні режисери: Фред Келемен, Том Тиквер, Франсуа Озон, Андраш Монорі, Денні Бойл, Стівен Долдрі. Учасників «Молодості» пізніше відзначали «Золотою пальмовою гілкою» (Брюно Дюмон) та «Золотим глобусом» (Ален Берлінер).

Molodist Kyiv International Film Festival. Програма

Локації фестивалю:

Кінотеатр «Київ»
Кінотеатр «Україна»
Кінотеатр «Сінема Сіті»
Поштова площа

Саме Поштова площа стане місцем, де відбудеться урочисте відкриття фестивалю та церемонія нагородження переможців. На великому екрані демонструватиметься фільм-відкриття 47-ї «Молодості» – стрічка Малґожати Шумовської «Обличчя» (пол. Twarz, 2018). Поштова площа працюватиме як кінозал протягом усього фестивального тижня.

У другій половині дня Поштова площа на тиждень перетвориться на Мекку для творчої та креативної молоді з усієї України. Адже під час двох вечірніх показів о 18.30 та 21.30 глядачі отримають можливість побачити сучасне фестивальне кіно та справжні кінохіти.

Труханів острів, клуб «ЮБК»
У клубі діятиме Midnight Special club «Молодості». Особливість заходів в тому, що кіносеанси супроводжуватимуть гучні вечірки із велкам-дрінками та музикою від найкращих київських DJ-їв.

Дім освіти та культури «Майстер Клас»
У цьому році спільно з Film.ua в межах фестивалю працюватиме освітня лабораторія для кіномитців. І саме Дім освіти та культури «Майстер Клас» стане фестивальним центром цієї секції. По два-три майстер-класи і лекції на день допоможуть українським фахівцям здобути нові знання та навички для роботи над яскравими фільмами.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх