IV фестиваль кіно та урбаністики «86»

IV фестиваль кіно та урбаністики «86»

28 квітня 2017 - 02 травня 2017

Локації міста (м. Славутич, )

facebook

Вартість

від 35 грн

Близькість – тема четвертого «86». Програма фестивалю буде спробою з’ясувати, що таке близькість, як можливий цей утопічний досвід у сучасному місті — між самотністю і тоталітарним колективізмом.

У програмі – українські прем’єри знакових документальних фільмів останнього року; два національні конкурси – Пальма Півночі і MyStreetFilms:РУБІЖ; мистецька, музична та урбаністична програми.

Зокрема, на цьогорічному фестивалі покажуть фільм «21хНью-Йорк» (21 X NEW YORK) режисера Пьотра Стасіка (Польща). Режисер мандрує нью-йоркським метро, де зустрічає героїв свого фільму, емоційних та вразливих, на фоні збайдужілої динаміки «столиці світу». Фільм номінований на «європейський «Оскар» — премію Європейської кіноакадемії.

Резонансна стрічка «Велика стіна» (The Great Wall) Тадга О’Салівана (Ірландія) стала переможцем багатьох міжнародних конкурсів. Автор пропонує незвичний погляд на міграційну кризу в Європі. Він досліджує бар’єри, стіни і перепони, що виникають від середземноморського узбережжя до європейських столиць і «місць сили».

Серед гостей цьогорічного фестивалю: Віталій Манський, Пьотр Стасік, Тадг О’Салліван та інші

Програма IV фестиваль кіно та урбаністики «86»

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх