Фестиваль «Нове німецьке кіно»

Фестиваль «Нове німецьке кіно»

18 жовтня 2018 - 24 жовтня 2018

Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19)

facebook

Фестиваль «Нове німецьке кіно» проводиться Goethe-Institut Ukraine спільно з компанією Arthouse Traffic. До програми увійшли сім фільмів – у тому числі два фільми спільного україно-німецького виробництва. Стрічки демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

Фестиваль відкриває мелодрама «Транзит» від лідера Берлінської школи Крістіана Петцольда. У центрі сюжету пара, яка знайомиться в Марселі напередодні повної окупації Франції німецькими військами. Головні ролі у фільмі виконали молоді зірки Паула Бір («Франц») і Франц Роговський («Вікторія»).

Розклад Нове німецьке кіно

У програму «Нового німецького кіно» увійшли дві біографічні стрічки. Чорно-білий байопік «Три дні з Ромі Шнайдер» побудований навколо останнього інтерв’ю знаменитої актриси, яке вона дала, перебуваючи у рехабі. Біографічна драма «Молодий Карл Маркс» опише шлях Карла Маркса від голодного життя у Парижі до звання одного з найвпливовіших світових філософів.

Чорно-біла історична драма «Капітан» Роберта Швентке була відзначена за операторську роботу на міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні. Комедія «Кастинг» порадує кіноманів відтворенням кастингу класичного фільму Райнера Вейнера Фассбіндера «Гіркі сльози Петри фон Кант».

Спеціальною подією «Нового німецького кіно» стане показ Донбас. Фільм Сергія Лозниці, відзначеного премією за найкращу режисуру секції «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю. 19 жовтня режисер особисто представить свій фільм у кінотеатрі «Київ».

Спільно з Німеччиною створювалась і українська трагікомедія Volcano / Вулкан про перекладача ОБСЄ, який вирушає на кордон із Кримом у складі моніторингової місії. Під час показу у Києві режисер представить стрічку особисто.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх