Міжнародний фестиваль сучасної поп-культури «Comic Con Ukraine»

Міжнародний фестиваль сучасної поп-культури «Comic Con Ukraine»

22 вересня 2018 - 23 вересня 2018

Арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1)

facebook

На фестивалі сучасної поп-культури «Comic Con Ukraine» фанати анімації, кінематографу, ігор та літератури зустрінуться з кумирами та однодумцями, а також реалізують власні ідеї. Фестиваль, на якому кожен знайде себе: танцювальна програма, нечуване косплей-шоу, лекції та ігрові зони, а також масштабний ярмарок та зіркові гості.

Головна сцена
Нечуване косплей-шоу, під час якого буде визначено найкращих, запальні танцювальні баттли серед найпотужніших команд України, спілкування з зірками Голлівуду — усе це в режимі нон-стоп.

Ігрові зони
Comic Con Ukraine подбав про геймерів, які не бачать свого життя без подолання чергового квесту та здобуття нового рівня. Ви станете свідком виступів топових геймерів, візьмете участь у турнірі з комп’ютерних ігор та дізнаєтеся про новинки індустрії на стендах компаній розробників.

Фанати настільних ігор зможуть поспілкуватися з однодумцями та творцями, обговорити майбутні проекти та придбати останні новинки. А прихильники живих рольових ігор зможуть потрапити у справжнє фентезійне місто та взяти участь у загадкових квестах.

Територія коміксів та літератури
Відвідайте Комікс Ангар — місце, де Comic Con Ukraine зібрав для вас найкращих українських видавців коміксів. Презентації, перші випуски нових проектів, зустрічі з улюбленими авторами та автограф-сесії з відомими художниками.

Музична сцена, спорт/лаунж зона та фудкорт
Постійні виступи тематичних українських музикантів, змагання реслерів, масштабна зона відпочинку та смачні враження доповнять програму фестивалю.

А ще:
Лекції та презентації
Тематичний ярмарок

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх