Фестиваль «Sikorsky mini-fest»

Фестиваль «Sikorsky mini-fest»

25 травня 2019, 12:00

facebook

Вартість

50 - 100 грн

У День Народження видатного авіаконструктора і винахідника гелікоптера Ігоря Івановича Сікорського з 12.00 до 16.00 в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest.

Протягом чотирьох годин фесту в межах оновленої виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному подвір’ї діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Розклад екскурсій:
12.00-12.45;
13.00-13.45;
14.00-14:45 (англійською мовою).

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

«Майстерня Сікорського»: 12.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Діти створять власні міні-літаки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її та забрати з собою на пам’ять.

Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка з пінопласту з найпростішою системою запуску або змайструвати з підручних матеріалів повітряного змія. Літачки та зміїв навіть можна буде потренуватися запускати в небо музейному дворі. Майстер-класи допоможуть учасникам розвивати просторове мислення, дрібну моторику й уяву та перетворяться для них у захопливу гру.

Вартість:
екскурсія та квест – 50 грн.,
майстер-клас із моделювання гелікоптера – 100 грн.
майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.
майстер-клас із моделювання повітряного змія – 60 грн.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх