Фестиваль «Sikorsky mini-fest»

Фестиваль «Sikorsky mini-fest»

20 травня 2018, 12:00

facebook

Вартість

50 - 60 грн

Протягом чотирьох годин фесту в просторі виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерні Сікорського».

Розклад екскурсій:
12.00-12.45;
14.00-14.45.

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

«Майстерня Сікорського»:
12.00-16.00 – майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Ми пропонуємо дітям створити власні літачки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві.

Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-d модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка із пінопласту або змайструвати з найпростіших матеріалів повітряного змія. Їх навіть можна буде запустити в небо у затишному музейному дворику.

Вартість:
екскурсія та квест – 50 грн.,
майстер-клас із моделювання гелікоптера – 60 грн.
майстер-клас із моделювання літака – 60 грн.
майстер-клас зі створення повітряного змія – 60 грн.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх