Фестиваль «Rockit weekend!»

Фестиваль «Rockit weekend!»

20 квітня 2019 - 21 квітня 2019

facebook

Вартість

0 - 50 грн

А чи знаєте ви, що майбутнє дітей залежить від того, наскільки вони вміють мріяти, фантазувати та креативно мислити? Що більше творчої свободи буде в їхньому житті, то легше вони долатимуть труднощі мінливого світу, то щасливішими й успішнішими виростатимуть.

Програма Rockit!Weekend складається з різноманітних напрямів, розрахованих на дві основні цільові аудиторії – батьків та дітей 3-16 років. На відвідувачів чекають 2 насичені дні.

Орієнтовна програма:
1. Міжнародна виставка дитячих малюнків «Якби моя країна була твариною…», на якій представлені роботи 150 фіналістів всеукраїнського конкурсу Rockit!
2. Лекції з літератури, кіно, мистецтва, театру і, звісно, розвитку креативного мислення. Однією з особливостей лекторію є його формат: короткі відеолекції тривалістю 10-20 хвилин. Такий освітній формат – це перша подібна ініціатива в Україні від проекту інтернет-лекторій із культури WiseCow.
3. Пізнавальні лекції з історії України у форматі цікавих квестів від працівників Національного музею історії України.
4. Воркшопи, майстер-класи, квести, заняття, научні шоу від планетарію, Наукової бібліотеки ім. Максимовича, київських студій дитячого розвитку та образотворчого мистецтва та від різноманітних майстрів.
5. Інтерактивні вистави від Міжнародної громадської організації – Школи Рівних Можливостей.
6. Спеціальний показ фільмів та лекція від організаторів Міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який знайомить молоду українську аудиторію як із найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.
7. Дискусійна панель на тему: «Як дефіцит художньої та культурної освіти позначиться на наших дітях завтра?» за участі інноваторів та експертів у сферах освіти, психології, мистецтва.
8. Літературний інтерактив від відомої української письменниці та блогерки Татусi Бо. Діти разом із мисткинею створять свою казку та доповнять її власними ілюстраціями.
9. Нестандартні методики, які доведуть, що немає дітей без хисту до математики. За допомогою творчого та ігрового процесу будь-яка дитина може освоїти точні науки.
10. Фестиваль малюнків на асфальті, в якому можна брати участь всією сім’єю та отримати призи від спонсорів.
11. Різноманітні вікторини, конкурси, ребуси, ігри та призи.

Місія: створювати нові можливості для культурного і художнього розвитку дітей та зробити креативність запорукою розвитку сучасного суспільства.

Квиток на виставку входить у вартість вхідного квитка в музей – 50грн. Всі вуличні активності безкоштовні і відкриті для відвідування всім бажаючим.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх