Фестиваль «Kyiv Family Fest»

Фестиваль «Kyiv Family Fest»

15 вересня 2018, 10:00

Парк «Позняки» (вул. Драгоманова)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Фестиваль для батьків з дітками, родин в очікуванні немовляти та молоді. Величезна кількість безкоштовних розваг та сюрпризів на свіжому повітрі в межах міста – все це чекає на відвідувачів ІІІ-го родинного фестивалю FAMILY FEST.

Детальна інформація:
Дитячі розваги: батути, зона активних ігор: естафети, футбол, баскетбол, сухий басейн. Майстер-класи, розвиваючі ігри, ментальна арифметика, хімічні досліди, інтерактивна програма.

Для батьків: сімейний фітнес від найкращих фітнес-тренерів Києва, лекції сімейних психологів на тему родинних стосунків, підготовки дітей до школи, вирішення підліткових конфліктів, лаунж-зона, шопінг, майстер класи зі стилю і make-up, активності з дітьми і спілкування з друзями.

Алея майстрів: де народні майстри зі своїми лаштунками: гончарі, ковалі, різьбярі по дереву, плетіння з лози, вишивання, бісероплетіння, яворівська іграшка і т.д.

Книжкова галявина: партнер фестивалю – Міжнародний літературний конкурс «Коронація Слова» влаштує автограф сесію з письменниками – переможцями конкурсу, продаж найкращих і найновіших книжечок для дітей і дорослих та розіграш приємних
сюрпризів серед знавців української літератури.

Сцена Талантів: представить виступи дитячих колективів міста Києва, а також протягом дня проводитимуться розіграші призів від партнерів фестивалю.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх