Фестиваль «Am I Jazz? Festival 2018»

Фестиваль «Am I Jazz? Festival 2018»

16 листопада 2018 - 18 листопада 2018

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

Вартість

від 470 грн

Третій фестиваль джазової та імпровізаційної музики Am I Jazz?. У лайн-апі представники нового покоління музикантів, а також живі легенди, чиї історії розказані зі сцени залишаються актуальними і донині.

В межах триденної програми виступить проект британського піаніста і продюсера Alfa Mist, що поєднує меланхолійний джаз з альтернативним хіп-хопом, тріо Метью Шиппа, одного з найбільш впливових американських композиторів і музичних мислителів авангардної сцени 21 століття, оркестр під керівництвом Стівена Фейфке і Денніса Аду, а також дует Дейва Лібмана і Марка Копланд.

Список можна продовжувати: проект DZ’OB із Дніпра, чий альбом Basement Suite був назвав кращим міні-альбомом 2017 року за версією кількох музичних видань, і нарешті Томас Фельман, один з учасників The Orb, виступить з лайвом в ніч з п’ятниці на суботу.

15 листопада, за день до концертної програми фестивалю, в кінотеатрі «Київ» пройде показ документального фільму про лейбл Blue Note «Blue Note Records: Beyond The Notes» спільно з KyivMusicFilm.

Розклад «Am I Jazz? Festival 2018»

16.11
Steven Feifke, Dennis Adu and Jazzworkshop Orchestra (US-UA)

David Liebman — Marc Copland Duo (US)
David Liebman — tenor, soprano saxophone, Marc Copland — piano

Thomas Fehlmann (DE) live

17.11
DZ’OB
Alex Badin — cello, Vasiliy Starshinov — oboe, Max Andruh — electronics, Irina Lee — violin, Alexey Starshinov — bassoon, Sergei Belokon — clarinet

Matthew Shipp trio (US)
Matthew Shipp — piano, Michael Bisio — double bass, Newman Baker — drums

18.11
Alfa Mist (UK)
Alfa Mist — keys, John Woodham — trumpet, Jamie Leeming — guitar, Kaya Thomas-Dyke — bass, vocals, Dornik Leigh — drums

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх