7-ий «Фестивалі фарб Холі»

7-ий «Фестивалі фарб Холі»

15 червня 2019, 15:00

Кінотеатр «Старт» (вул. Івана Миколайчука, 15а)

facebook

Вартість

від 80 грн

«Холі» або «Фестиваль фарб» – індійський народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. У серці міста, зберуться представники арт-культур, жителі Києва, гості країни і столиці для того, щоб приєднається до давньої індійської традиції, і розфарбувати один одного всіма кольорами веселки.

Свято фарб «Холі» стане чудовим місцем для дитячого, сімейного і дружнього відпочинку. В межах Фестивалю пройдуть змагання, флешмоби, квести, а також тематичні шоу-програми. Крім того, гості зможуть взяти участь у розписі «боді-арт», у боях натуральними фарбами і водній битві. А частина виручених коштів буде передана в Благодійні фонди України.

Буде розгорнута виставка художників і представників «hand-made» культури. Протягом дня працюватимуть кафе, ресторани, дитячі майданчики, атракціони, а також працюватимуть аніматори і хореографи, навчатимуть індійським народним танцям, відбудуться різноманітні квести для компаній і не тільки.

В межах розважальної програми з 15:00 до 21:00 на глядачів чекає музичний супровід ді-джеїв, розпис мехенді, волейбол, мильні бульбашки, битва фарбою і виступ артистів і спортсменів, танцювальні флешмоби. Для дітей буде розважальні ігри від «Дитячої планети».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх