5-й фестиваль кіно та урбаністики «86»

5-й фестиваль кіно та урбаністики «86»

09 травня 2018 - 13 травня 2018

(м. Славутич, )

facebook

Щось невловиме — тема п’ятого фестивалю «86». Це тема-повстання проти буквалізму та грубості — спроба поділитися тим, що неможливо вхопити та висловити.

Програма складається з трьох частин: кіно, музика та урбаністика. У секції кіно традиційно представлено добірку повнометражних документальних фільмів і дві конкурсні короткометражні програми. Цього року на фестивалі працюють запрошені куратори – вечірні музичні події організовує маріупольська платформа «ТЮ», а за наповнення урбаністичної секції відповідає міжнародний арт-колектив METASITU.

5-й фестиваль кіно та урбаністики «86». Програма

У межах кінопрограми буде показано півтора десятка повнометражних фільмів із 13 країн. Серед них – «Похвала Нічому» сербського режисера Боріса Мітіча. Картина турецького режисера Ґюрджана Кельтека «Метеори». «Повстання у Мариборі» Мейпл Рази та Мілтона Ґільєна.

На фестивалі відбудеться прем’єрний показ фільмів-фіналістів освітнього проекту MyStreetFilmsUkraine: Спільні місця.

Музична частина програми має назву «Аномалія» і складається з п’яти вечірок за участі Ptakh_Jung, Freak Rave Cabaret, резидентів 20ft Radio, нових імен приазовської техно-сцени, а також робітника ЧАЕС і за сумісництвом музиканта – DJ Trofimm. Також у програмі – спеціальний гість, геній-космонавт із Позняків. Вдень працюватиме сцена 20ft Radio, а на відкритті та закритті буде представлено спеціальні музичні перформанси.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх