Виставка Алли Жмайло «Black &White»

Виставка Алли Жмайло «Black &White»

21 грудня 2018 - 21 січня 2019

Галерея «КалитаАртКлуб» (вул. Малопідвальна, 21/8)

«Black &White» – нова творча робота художниці Алли Жмайло. Прості і брутальні матеріали, що використовуються в інших сферах (майже 10 років це її улюблені метал і звичайна гума, глина) у руках авторки перетворюються на об’єкти високого мистецтва. І, хоча кожний з них створено з ювелірною точністю, сама художниця наполягає на тому, що в її колекціях аксесуарів йдеться не про ювелірні вироби.

У своїй творчості Алла захоплена не лише художніми образами: як справжній винахідник вона вигадує і створює нові технології роботи з матеріалом, які своєю чергою призводять до неочікуваних поєднань матеріалу, форми та змісту.

Про авторку:
Алла Жмайло — відома українська художниця, у своїй творчості вона успішно поєднує два напрями — предметний дизайн та дизайн аксесуарів. Обидва напрями ґрунтуються на використанні унікальних авторських технологій та сучасних матеріалів у несподіваних комбінаціях (гума, метал, цемент, кришталь). Презентувала свої роботи у персональних та групових проектах в Мистецькому арсеналі, галереї Арт14, Музеї сучасного мистецтва, Домі-музеї Івана Кавалеридзе в Києві; в Галереї Ліберті, Одеса; в Українському музеї, Нью-Йорк, США. Живе і працює в Києві.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх