Виставка живопису Людмили Лободи

Виставка живопису Людмили Лободи

15 серпня 2018 - 15 вересня 2018

Галерея «НЮ АРТ» (вул. Грушевського, 28/2)

facebook

В експозиції можна побачити твори художниці різних періодів і жанрів. В мистецтві Людмила Лобода проявила себе як чуттєвий колорист. В живописі вона працює з крупними формами та використовує яскраві барви для розставлення акцентів в композиції. Широкий діапазон тем розкриває різні сторони людського буття – від ліричного та філософського пейзажу до відвертих еротичних сцен.

Дана виставка є частиною проекту знайомства українського глядача з доробком талановитої родини Лободів.

Людмила Лобода (род. 1945 р.) – учениця і дружина художника Володимира Лободи. Вищу освіту отримала в Дніпропетровському будівельному інституті за фахом інженера. Знайомство з майбутнім чоловіком в 1960-х роках спонукало її зайнятися творчістю, яка розвивалася в його присутності. Разом подружжя багато мандрувало Україною, вивчало народне мистецтво, долучалося до степових пленерів. Окрім живопису художниця реалізувалася у графіці та книжковій ілюстрації, ткацтві килимів та гобеленів, виготовленні ляльок.

В експозиції представлено понад 50 полотен. Роботи Людмили Лободи зберігаються у Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького, Воронезькому обласному музеї ім. І. Крамського, а також в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх