Виставка живопису Ігоря Увароффа «Підведення підсумків»

Виставка живопису Ігоря Увароффа «Підведення підсумків»

20 квітня 2018 - 08 травня 2018

facebook

ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ ЗАПРОШУЄ на виставку живопису Ігоря Увароффа «Підведення підсумків».

У 15 років Ігор Уварофф почав малювати. У 20 років він зробив свої перші сет-дизайни фотосесій для таких журналів, як Vogue та Elle, а також для таких брендів, як Hermès або L’Oréal. У віці 25 років він закінчив Академію Мистецтв у Парижі і з того часу з легкістю поєднує роботу фотодизайнера та художню творчість.

З самого початку Ігор заповнює творчі зошити. 8 записних книжок, які об’єднують 280 картин, які розповідають про нього так, як слова у книзі. Довга ілюстрована книга, сторінка за сторінкою, передає історію життя через зображення. Зображення, в яких він показує візерунки так, ніби це букви алфавіту.

У 40 років, Ігор Уварофф перестає заповнювати свої зошити. У віці 41 року він вперше показує свої малюнки, розкриває свої дослідження, свої вагання, роздуми, свої перші кроки, помилки і свої питання. Він показує себе через те, що складало його протягом 20-тьох років. І показує не будь-де. В музеї – Київській картинній галереї. У будинку свого прапрадіда Федора Терещенка. У будинку, де виросла його прабабця, графиня Наталія Уварофф. У будинку, де почалася його історія. У 41 рік Ігор Уварофф закриває зошити і розповідає про свою історію у своєму домі.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх