Виставка «Жити разом»

Виставка «Жити разом»

19 червня 2019 - 04 липня 2019

facebook

Виставка «Жити разом» — фінальне завдання, де студенти курсу Artist та Art Management презентують спільний проект, створений на основі знань, отриманих під час теоретичних і практичних занять в КАМА.

Кураторки курсу зробили студентам виклик — створити виставку в камерному просторі, де індивідуальне має взаємодіяти одне з одним в тісному сусідстві. У виставці бере участь 21 художник, кожен з яких в своїй роботі піднімає актуальні для себе питання, врахувавши принципи лабораторних завдань та взаємозв’язок багатьох елементів в кожній з робіт.

Виставка є результатом роздумів художників на такі важливі теми як тиск стереотипів та вплив травматичного досвіду на особистість, невиправданність сподівань, знецінення особистого та особистості, дослідження простору реального та вигаданого, історичної пам’яті, децентралізації мистецтва, питання соціальної класовості, переосмислення релігії та інші.

Художники працюють у медіа живопису та фотографії, аудіо та відео, інсталяції та знайдених об’єктів. Учасники виставки досліджували простір галереї та врахували її особливості. Відтак, The Naked Room стане невід’ємною частиною деяких робіт.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх