Виставка Юрія Сивирина «Ціна всього»

Виставка Юрія Сивирина «Ціна всього»

27 листопада 2018 - 09 грудня 2018

На виставці буде представлена ​​нова серія робіт Юрія Сивирина, над якою він працював в 2018 році. Він черпає образи з історії мистецтва, працюючи з мотивами творів великих художників. У роботах Сивирина можна зустріти цитати з творів Василя Верещагіна, Василя Васнєцова, відсилання до російського портретного живопису XVII і XIX століть. Це своєрідна критика мистецтва постмодерну, головні інструменти якого – цитування та запозичення.

Роботи з серії «Ціна всього» відображають світ нескінченних образів, які стають непрохідним лабіринтом для свідомості. Юрій домагається максимальної схожості з принтом, але робить це руками. Це як зворотний процес: надрукована робота прагне бути схожою на живопис, а він намагається відтворити принт вручну.

Юрій Сівірін народився в 1983 році. Український художник, закінчив Академію образотворчого мистецтва і архітектури, спеціальність художник-живописець (2010 рік). З 2007 року Юрій є членом Спілки художників України. Виставка «Ціна всього» українського художника Юрія Сівіріна пройде за підтримки Bereznitsky Art Foundation.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх