Виставка Юрія Мусатова «Міські печери»

Виставка Юрія Мусатова «Міські печери»

18 жовтня 2018 - 30 жовтня 2018

Галерея «Триптих» (Андріївський узвіз, 34)

facebook

Triptych: Global Arts Workshop і Sky Art Foundation представляють «МІСЬКІ ПЕЧЕРИ» – нову керамічну серію провідного представника світової керамічної сцени Юрія Мусатова.

Рука художника веде нас фантастичним вулканічним ландшафтом Кападокії, одного з найтаємничіших регіонів світу. Мережа підземних міст, печери і тунелі, вирізьблені з каменю архітектурні структури – нерукотворна краса ґрунту місцевості вражає розмаїттям форм, текстур, відтінків.

«Натхнення на цей проект іде від 2015 року, коли я дізнався про місцевість Кападокія в Туреччині. Уже три роки мрію відвідати печери Кападокії. На жаль, цього року теж не склалося. За цей час я побував у багатьох інших містах і країнах, а Кападокія все ще в моїх думках, чекає на мене. Печери і сучасні міста, мрії і спогади як одне ціле…», – коментує свій проект Юрій Мусатов.

Юрій Мусатов – професійний представник сучасної української художньої кераміки. Народився 1981 року в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділення художньої кераміки. Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академіки кераміки в Женеві (IAC). Постійний учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, США, Тайланді, Туреччині, Угорщині, Швейцарії. Живе та працює в Києві. Творчість митця представляє Sky Art Foundation.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх