Виставка Юрія Коваля «Проявлення»

Виставка Юрія Коваля «Проявлення»

26 квітня 2018 - 15 травня 2018

Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22а)

facebook

На виставці львівського художника Юрія Коваля «Проявлення» буде представлено 10 нових масштабних робіт автора, створених у 2018 році.

«Продовжуючи тему території в останній серії зображень, я окреслюю внутрішній простір людини: її страхи, переживання, роздуми про життя, насамперед свого. Такі роздуми торкають нас доволі часто, але є життєві етапи, коли ми не відганяємо і не заміняємо такі думки, а робимо «паузу» і переосмислюємо, підсумовуємо «правильність» нашого шляху, напрямку, в якому ми рухаємося, до чого прагнемо… Проект немає чітко окресленої ідеї, він аморфний (сюжетно абстрактний). Полотна – це випадкові сцени тих чи інших життєвих моментів, які відбувались у минулому, але мов спалахи залишились у пам’яті окремими незавершеними фрагментами», – розповідає про концепцію проекту Юрій Коваль.

Юрій Коваль
Народився у Львові в 1979 році. У 2004 році закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет дизайну інтер’єрів. У 1998 році закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, факультет реклами в архітектурному просторі. На його рахунку – більше 10-ти персональних проектів на престижних майданчиках та участь у понад 30-ти групових виставках, включаючи міжнародні.

Організатор заходу – Karas Gallery – Карась Галерея, партнер – Sky Art Foundation.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх