Виставка Юлії Поручник «Way to the Heart»

Виставка Юлії Поручник «Way to the Heart»

13 червня 2018 - 20 червня 2018

Spivakovska ART:EGO culture center (вул. Саксаганського, 59б)

facebook

Виставка живопису української художниці Юлії Поручник «Way to the Heart». В її межах будуть представлені роботи трьох напрямків – міські пейзажі, морські пейзажі і фруктовий живопис, як позначила його сама художниця.

Перебуваючи на виставці, ви зможете відчути динаміку прогресивного Мадрида, зануритися в романтику Парижа і насолодитися свободою творчого Нью-Йорка.

Юлія Поручник народилася в місті Ташкент Узбецької РСР в 1979 році. У 2002 році отримала економічну освіту, проте з 2014 року живопис зайняла основне місце в її житті. У травні 2016 року Юлія брала участь в VI Всеукраїнському фестивалі писанок. У вересні 2016 дві роботи були опубліковані в Міланському журналі сучасного мистецтва «We contemporary». У квітні 2017 року робота «Нью-Йорк в кольорі» була представлена ​​на виставці в Парижі, в межах проекту Women’s Essence Show 2017 за підтримки MUSA International Art Space. У жовтні 2017 року робота «Рим» була експонована на виставці в Римі, а в квітні 2018 року робота «Виноград» виставлялася в Мадридській фундації FUNDACION PONS.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх