Виставка «The Wrong Door Руслана Лобанова: еротична фотографія з історією»

Виставка «The Wrong Door Руслана Лобанова: еротична фотографія з історією»

06 лютого 2018 - 18 лютого 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

Ім’я Руслана Лобанова дуже добре відоме знавцям Західного фотомистецтва, а отже час познайомити з ним ближче і киянам. На виставці будуть представлені роботи з проекту The Wrong Door (Не ті двері).

Секрет його успіху – особливий кінематографічний смак та любов до деталей. Оголеність героїнь Руслана Лобанова виглядає настільки природно, що глядач акцентує увагу не лише на ній. Руслан надихається кінематографом, театром і модою 50-70х рр. минулого століття, та його роботи при цьому завжди «поза часом».

Окрім великих фотографій відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з книгою The Wrong Door. Її головною особливістю є те, що вперше еротичні кадри об’єднані в цілісну історію за допомогою тексту. Коротка розповідь біля кожного триптиха дає більш повне розуміння контексту: що мало відбутися і що відбувається.

Щоб отримати потрібні кадри, було витрачено три роки роботи – на різних локаціях знімали понад дев’яносто акторів. Зйомки проходили в Парижі, Анже, Києві, Львові, Венеції. Вибір моделей став особистим викликом для автора.

Фотохудожник також підкреслив, що в усіх історіях на глядачів чекає відкритий фінал. «Йдеться про інтелектуальний секс, а не суто фізіологічний. Тому до кожного фото можна повертатися кілька разів, домислювати і фантазувати», – резюмує автор.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх