Виставка «Where the Rivers Come Together»

Виставка «Where the Rivers Come Together»

22 травня 2018 - 30 червня 2018

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

facebook

У Миколаєві, південноукраїнському місті, що колись було таємним суднобудівельним осередком, переважають етнічні українці та росіяни. Однак дух і громадське життя міста також творять аж 133 менші національні громади, вплив яких істотно перевищує їхню фактичну кількість, породжуючи унікальну атмосферу різноманіття, втілену в мові, культурі та кухні міста.

Одні приїздили сюди в пошуках роботи, інші втікали від насильства і переслідувань на батьківщині. У час, коли Україна, так само як і багато інших країн світу знаходяться в стані війни та воєнних конфліктів, ці громади мирно живуть разом упродовж поколінь.

Митці Gabriela Bulisova і Mark Isaac протягом дев’яти місяців документували різноманіття Миколаєва. За цей час вони познайомилися з представниками понад 20 національних громад, вислухали їхні історії та відобразили свої відкриття у фотопроекті, що поєднує традиції документалізму й образотворчого мистецтва.

Створені у співпраці з учасниками, роботи цієї виставки мають форму диптихів, що складаються з портрету людини і зображення місця або об’єкта, який відіграє важливу роль у її етнічному спадку. Митці також є авторами статті, в якій описують унікальну сув’язь культур в Україні та аналізують потенційний урок, що його решта світу може винести з мирного співіснування меншин у Миколаєві.

Відкриття: 22 травня, 18:30
Митці: Ґарбіела Булішова, Марк Ісаак
Куратор: Аліна Комісар

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх