Виставка «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

Виставка «Вишитий живопис Лідії Гончарук»

07 лютого 2018 - 10 березня 2018

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

facebook

Виставка представить понад 40 картин за мотивами творчості майстрів живопису від епохи Відродження до наших часів, вишитих Лідією Гончарук шовком в авторській техніці на раритетній швейній машинці «Чайка». Щонайтонша шовкова нитка з точністю до відтінку відтворює всі мазки і штрихи великих майстрів живопису.

Відвідувачі побачать чарівні жіночі портрети Ренуара і Вермеєра, ніжні троянди Катарини Кляйн, натюрморти та букети Редона Оділона і Хеда, пейзажі Шишкіна, Левитана і Клевера. Частина виставки присвячена Україні та її історії. Це відомі пейзажі Архипа Куінджі та Петра Лещенка, портрети славетних отамана Івана Сірка і полковника Івана Богуна, улюблені куточки Києва та старого Криму.

Лідія Гончарук живе в Києві. Із дитинства милувалась красою старовинних вуличок та гір Старого Подолу. Малювати почала рано, але присвятити своє життя суто творчості не склалось.

Ця виставка є її першою персональною, яка зібрала картини вишиті за останні 20 років. Частина їх опинилась в приватних колекціях України та Європи. Щоб організувати, виставку, багато картин довелося «позичити» у нових власників.

Цією виставкою Лідія Гончарук намагається відповісти на питання, яке ставить собі вже 25 років: «Навіщо вишивати картини майстрів живопису, навіщо взагалі вишивати?».

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх