Виставка «Вишитий живопис Гончарук Лідії. Нова сторінка»

Виставка «Вишитий живопис Гончарук Лідії. Нова сторінка»

15 січня 2019 - 06 лютого 2019

Центр Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19в)

facebook

Відвідувачі побачать понад 40 картин, створених за мотивами творчості майстрів живопису від епохи Відродження до наших часів. Усі вони вишиті шовком в авторській техніці на раритетній швейній машинці «Чайка».

Експонуватимуться репродукції витончених жіночих портретів Ренуара і Вермеєра, квіти Катарини Кляйн, натюрморт Хейсума та букети Редона Оділона, пейзажі Крижицького та Шишкіна. Частина виставки – присвята Україні та її історії. Будуть представлені відомі пейзажі Архипа Куінджі та Петра Левченка, портрети отамана Івана Сірка й полковника Івана Богуна.

Також Лідія Гончарук вишила серію робіт із авторськими сюжетами, в яких втілена любов до рідного Києва та яскраві дитячі спогади. Так з’явились картини з засніженими куточками Лаври й Києва, мальовничими краєвидами України.

Лідія Гончарук народилася в Києві, в центрі історичної частини міста, на вулиці Воздвиженській. Із дитинства милувалась красою старовинних вуличок та гір Старого Подолу. Малювати почала рано, але присвятити своє життя суто творчості не склалось.

До вишивки картин приходила поступово. Спочатку це були невигадливі букетики та картинки. Із набуттям досвіду з`явились більш складні роботи. Згодом Лідія Гончарук навчилась перекладати на мову шовкової нитки мазки художника, змішуючи їх, немов фарби, працюючи голкою, як пензлем або олівцем. Іноді на створення однієї роботи витрачалось близько 6 місяців.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх