Виставка Володимира Яковця «Amor»

Виставка Володимира Яковця «Amor»

21 червня 2018 - 15 липня 2018

Art Ukraine Gallery (вул. Грушевського, 9а)

facebook

ArtUkraine Gallery представляє виставку відомого українського художника Володимира Яковця «Amor». Проект «Amor» про античну філософію, про прекрасне почуття любові, ерос в міфології і культурі Стародавньої Греції та Риму.

На полотнах представлені величні портрети Богів, що зображені у двох зеркальних відображеннях, таким чином підкреслюючи дуальність людської природи, взаємодії добра і зла, ментального і фізичного – одівчного протиставлення, що вже багато тисячоліть є фундаментом людських взаємовідносин. Художник зображує вічні, таємні теми гармонії та краси світу, акцентуючи увагу на античності та європейській архітектурі, актуальних образах війни, зброї, миру.

Володимир Яковець один із яскравих представників «Нової хвилі» в українському мистецтві кінця ХХ ст., творчий досвід якого сформувався на основі постмодернізму. Звідси – інакомовність, «віртуальний історизм», зміщення часу та простору, колажування, конструювання тексту.

Тло робіт – це ускладнений простір ліній, плям, геометричних фігур. Цікавою особливістю робіт художника є авторська техніка – своєрідне накладання фарби, де декілька шарів просвічуються один під одним. Таким чином, фігуративний живопис проступає крізь букви, геометричні фігури і експресивний дріппінг.

Про автора: Володимир Яковець народився у 1960 році в м.Черкаси. Займавсяв в художній студії (1970-1976). Навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва (1976-1980). Є організатором численних молодіжних виставок і пленерів (з 1994). Був куратором проектів «Вікторія», «Антракт», «Еротика в мистецтві», пленеру «Софіївка – 200». Член Національної спілки художників України (з 1990). Отримав звання «Людина року» за кращий художній проект (1999). Роботи Володимира Яковця зберігаються в колекціях Ватикану, Deutche Bank, в Національному художньому музеї, Дирекції австрійського телебачення у Відні, в музеї нонконформістського мистецтва в Санкт-Петербурзі, приватних галереях і колекціях в Україні та за кордоном.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх